Negatywne SEO

Zadbanie o właściwy profil linkowy do Twojej strony WWW zwiększy widoczność Twojej strony w wyszukiwarce. Każdy wartościowy link prowadzący do Twojej strony działa jak głos na nią oddany. Jednocześnie linki słabej jakości mogą jej szkodzić.

Zakres usług:

1. Analiza wszystkich backlinków przychodzących do strony (inaczej: odnośników kierujących do serwisu) wykonana narzędziami Google Webmaster Tools oraz Ahrefs,

2. Wylistowanie spamowych domen mogących zaniżać ranking strony w wyszukiwarce google.pl,

3. Dwie próby usunięcia tych linków na stronach spamowych poprzez kontakt z właścicielem strony, na której jest zamieszczony spamowy link. Kontakt wykonany jest drogą mailową (w przypadku odnalezienia adresu mailowego na stronie lub poprzez formularz kontaktowy na stronie). Jeżeli powyższa opcja nie będzie możliwa kontakt do właściciela witryny wyszukiwany jest za pomocą danych przekazanych do NASK.

4. Zgłoszenie spamowych linków do Google poprzez specjalne narzędzie Google Disavow link po to aby Google ich nie uwzględniał w algorytmach rankujących.

Opcja 4. stosowana jest w przypadku kiedy opcja 3. nie daje zamierzonych skutków. Trzeba mieć na uwadze, że Google zaleca do wykonywania prób usuwania linków spamowych z internetu przed wysłaniem listy domen poprzez narzędzie Google Disavow.

Wyślij zapytanie

Przygotujemy ofertę dopasowaną do potrzeb Twojego biznesu. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

POLECA MNIE