Przyciągnij właściwych
klientów

Dzięki kampanii Google Adwords Twoja oferta
będzie widoczna dokładnie w momencie,w którym
klienci jej poszukują. Zapłacisz tylko wtedy, gdy potencjalny
klient kliknie w reklamę Twojej firmy.

Nasze usługi:

 • 1

  Wyniki wyszukiwania Google (i partnerzy)

  Wyświetlanie reklam przez powiązane z nimi słowa kluczowe. Twoja reklama będzie wyświetlana tylko wówczas, jeżeli potencjalny klient będzie wyszukiwał usług lub produktów, które oferujesz. Środki przeznaczone na kampanię wydatkowane będą tylko wówczas jeżeli potencjalny klient kliknie reklamę i przejdzie na Twoją stronę www.

 • 3

  Remarketing

  Pozwoli Tobie dotrzeć do użytkowników, którzy odwiedzili Twoją witrynę wyświetlając trafny przekaz reklamowym w sieci oraz w wyszukiwarce Google. W ten sposób możesz zwiekszać świadomość marki oraz sprzedaż Swoich produktów lub usług.

 • 5

  Youtube

  Reklamy Youtube zwiększają oglądalność filmów, zachęcają do subskrypcji kanałów i stwarzają okazje do interakcji z widzami lub potencjalnymi klientami.

 • 2

  Sieć reklamowa

  Wyświetlając reklamy w sieci możesz docierać do szerokiego grona klientów o wielu zainteresowaniach, wybierać witryny lub strony, na których mają pojawiać się reklamy. Prezentuj użytkownikom ciekawe formaty reklam graficznych. Wyświetlaj w reklamach zdjęcia, produkty, usługi, logo lub markę.

 • 4

  Google Merchant Center (GMC)

  Zakupy Google bazujące na reklamach z listą produktów - GMC w połączeniu z usługą Adwords umożliwia bezpośrednie prezentowanie Twojej oferty użytkownikom w reklamach. Reklamy te pojawiają się, gdy ktoś szuka Twoich produktów na stronie google.pl. Google wyświetli zdjęcie i cenę Twojego produktu oraz nazwę Twojego sklepu z bezpośrednim przekierowaniem na dany produkt.

Wyślij zapytanie

Przygotujemy ofertę dopasowaną do potrzeb Twojego biznesu. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

POLECA MNIE