Kariera

Aktualnie poszukujemy:

1. Stażysta SEO
2. Stażysta do prowadzenia kampanii Adwords

Stażysta SEO

Obecnie firma poszukuje Stażysty SEO na 3-miesięczny płatny staż z późniejszą możliwością zatrudnienia.

Wymagania:

– łatwość w nawiązywaniu kontaktów i inicjatywa w działaniu
– kultura osobista
– asertywność oraz zaangażowanie
– nastawienia na rezultat i wysoka orientacja na klienta
– znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

– podstawowa znajomość zagadnień SEO
– podstawowa znajomość zagadnień związanych z analityką internetową tj. narzędzia Google Analytics

Obowiązki:

– optymalizacja stron www pod kątem wyszukiwarek,
– pozyskiwanie linków do stron klientów,
– konfiguracja narzędzi analitycznych tj. Google Analytics oraz Google Search Console
– planowanie oraz raportowanie,
– dbanie o dobry wizerunek firmy,

Oferujemy:

– wyjątkową, startupową atmosferę,
– doradztwo i wsparcie techniczne,
– elastyczny czas pracy,
– niezbędne narzędzia pracy,

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)”.

Stażysta do prowadzenia kampanii Adwords

Obecnie firma poszukuje Stażysty do prowadzenia kampanii Adwords na 3-miesięczny płatny staż z późniejszą możliwością zatrudnienia.

Wymagania:

– podstawowa znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem kampanii Adwords
– podstawowa znajomość narzędzia statystycznego Google Analytics
– znajomość prowadzenia kampanii na kanałach FB, linkedin,
– certyfikat Google Adwords.

Obowiązki:

– zarządzanie kampaniami Adwords w kanałach (search, display, remarketing, Google Merchant Centre, Youtube)
– bezpośredni kontakt z klientem
– planowanie oraz raportowanie
– dbanie o dobry wizerunek firmy

Oferujemy:

– wyjątkową, startupową atmosferę
– doradztwo i wsparcie techniczne
– elastyczny czas pracy
– niezbędne narzędzia pracy